Kjempestart for salget av billetter fra Rygge

Selv om første Norwegian fly ikke tar av fra Rygge før februar neste år, har billettsalget allerede gjort det. Etter forrige ukes lansering av 14 nye flyruter har Norwegian solgt nesten 15.000 billetter. 

- Flyrutene som selger best er ikke uventet rutene som går til varmere strøk, og da særlig Barcelona, Alicante, Malaga, Valencia og Istanbul, men også de andre rutene har solgt over all forventning” sier Daniel Skjeldam, rutedirektør i Norwegian.

Det gode billettsalget er et bevis på at Østlandsregionen trenger Rygge flyplass og at rutetilbudet har truffet godt med folks ønsker. - Selv om salget har tatt av, er det fortsatt tusenvis av billigbilletter igjen, og vi gleder oss til å være med på utviklingen videre” sier Skjeldam.

Rutetabellen til og fra Rygge:
Destinasjon Oppstart
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
Pris fra
Alicante 15. feb
X
 
X
 
X
 
X
295,-
Athen 13. mar
 
 
 
X
 
 
X
295,-
Barcelona 15. feb
X
 
X
 
X
 
 
295,-
Beograd 15. mar
 
 
X
 
 
X
 
295,-
Bergen 13. mar
2X
2X
2X
2X
2X
1X
2X
195,-
Budapest 14. feb
 
 
 
X
 
 
X
195,-
Istanbul 14. mar
X
 
 
 
X
 
 
295,-
London-Stansted 13. mar
 
X
 
X
 
 
X
195,-
Malaga 16. feb
 
X
 
 
 
X
 
295,-
Marrakech 03. apr
 
 
 
X
 
 
 
395,-
Palanga/Klaipeda 16. feb
 
X
 
 
 
X
 
195,-
Szczecic 16. feb
 
X
 
 
 
X
 
195,-
Valencia 15. mar
 
X
 
 
 
X
 
295,-
Warszawa 14. mar
X
 
X
 
X
 
 
195,-
Med forbehold om prisendringer
Server:NAS-EPIX64-04  EPiServer LanguageBranch:no